Design manuál

Úvodní stránka >> Marketingové služby >> Corporate identity >> Design manuál

Design manuál podrobně popisuje, jakým způsobem se aplikuje použití značky a firemním designu v konkrétních prvcích podnikových komunikací.

Jak vypadá design manuál?

Základem design manuálu je vždy manuál vizuálního stylu. Ten popisuje základní elementy firemní identity: logo a jeho použití, firemní barvy a firemní písmo. Pak ho již tvoří „karty“ definující použití jednotlivých prvků corporate identity.

Design manuál lze zpracovat pro:

Merkantilní tiskoviny

Vizitky, komplimentky, hlavičkové papíry, dopisní obálky, poznámkové a trhací bloky, faktury, objednávky, interní sdělení, formuláře pro zápisy z jednání, faxové zprávy a další kancelářské tiskoviny.

Propagační materiály

Akční letáky, produktové katalogy, prospekty, produktové letáky, obálky publikací, katalogy a samostatné katalogové listy, děkovné karty, oznámení, pozvánky, výroční zprávy, leaflety (skládačky), obaly elektronických nosičů, kalendáře, pozvánky, pohlednice, plakáty, brožury, diplomy, certifikáty, samolepky a samolepící etikety, propagační letáky, propagační desky, a další propagační materiály.

Reklamní a dárkové předměty

Dárkové předměty s potiskem, reklamní hrnky s potiskem, reklamní zapalovače, přívěsky a klíčenky, diáře s potiskem, firemní aktovky, reklamní pouzdra na vizitky, 3D předměty, reklamní tužky s potiskem, reklamní předměty pro cyklisty, dárkové předměty pro motoristy, a další reklamní předměty a propagační dárky.

Firemní oblečení a reklamní textil

Reklamní trička s potiskem, kostýmy s výšivkou loga, polokošile s výšivkou, reklamní fleece vesty, pracovní oděvy a kombinézy s logem firmy, a další firemní textil. Dále také reklamní čepice, kšiltovky, šály, ponožky, ručníky a doplňky.

Vozový park a reklama na autech

Reklamní polepy pro firemní automobily, nákladní automobily a jiné dopravní prostředky.

Signmaking, digitální tisk a vyřezávaná reklamu

Výlohy a vitríny prodejen, reklamní vývěsní štíty, reklamní cedule, reklamní tabule, směrové cedule do interiérů a exteriérů opatřené logem firmy. Corporate design lze také zpracovat pro reklamní stojany, transparenty, reklamní vlajky a reklamní poutače.

Design webu

Design manuál lze použít i pro design webu. Grafik podle něj vytvoří grafický návrh firemního webu.

Elektronické podpisy

Neméně důležité jsou i e-mailové podpisy zpracované v jednotném designu.

Karty design manuálu – příklady ke stažení:

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete také vypracovat design manuál?
Kontaktujte nás
na čísle 777189597, nebo pomocí poptávkového formuláře:

zpět              tisk stránky
Kontakt Mapa stránky Úvodní stránka

Marketingové služby

Vyhledávání