Corporate design

Úvodní stránka >> Marketingové služby >> Corporate design

Na míru vašim požadavkům vytvoříme logo, zpracujeme design manuál, graficky zpracujeme propagační materiály a navrhneme design webu. Vše v jednotném vizuálním stylu.

Tvorba loga a manuál vizuálního stylu

Vytvoříme logo (společnosti, produktu, události, …) a zpracujeme manuál vizuálního stylu, ve kterém popíšeme jak ho používat. Definujeme firemní písmo a firemní barvy, abychom přesně definovali pravidla pro vaši jednotnou firemní identitu.

Grafické návrhy prvků podnikové komunikace

Dle vašich přání a požadavků zpracujeme a vytvoříme:

Příprava pro tiskárnu, grafické studio a webdevelopery

Veškeré tiskoviny dodáme ve zdrojových formátech a PDFŘezanou grafiku a velkoplošný tisk dodáme ve zdrojových souborech. Design webu dodáme zdrojové PSD soubory ve vrstvách.

Zajištění realizace zakázky

Tisk, výroba řezané reklamy a dodávka reklamních předmětů

Nejsme tiskárna a nevlastníme tiskařské stroje. Nejsme signmakingové studio a nenajdete u nás řezací plottery či stroje na digitální tisk. Nejsme ani velkoobchod s reklamními předměty. Víme však, která tiskárna je kvalitní, kde levně nakoupit reklamní předměty a které grafické studio odvádí skvělou práci. Rádi Vám jej doporučíme.
Zajistíme i kompletní realizaci zakázky od A do Z. K ceně si připočítáváme provizi za administrativu.

Tvorba webu a webových aplikací

Jsme firma specializující se na marketingové služby a internetový marketing. Tvoříme jednoduché levné weby s administrací.
Tvorbu webových aplikací necháváme na našich zkušených partnerech. My zpracujeme design webu,  zajistíme hladký průběh implementace a postaráme se o kompletní marketing webu.

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete zpracovat Corporate design vaší společnosti?
Kontaktujte nás na čísle 777189597, nebo pomocí poptávkového formuláře:

zpět              tisk stránky
Kontakt Mapa stránky Úvodní stránka

Marketingové služby

Vyhledávání